Petek temizliği
İlaçlı Petek Temizliği
Boğaziçi Tesisat Petek Temizliği

Cihazla su kaçağı tespiti uzman kadromuzla İstanbul da hizmetinizdeyiz

Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Gelişen teknoloji yöntemlerine ait cihazlarla, su kaçağı tespiti firması olarak hızlı hizmetle karşınızdayız. Sektördeki öncü kuruluşumuz, en iyi eleman kadrosuyla kısa zamanda kaliteli bir iş çıkararak evleriniz veya iş yerlerinizdeki problemlerinizi çözmektedir. Su kaçağından doğan birçok problemler yaşayabilirsiniz. Su faturalarınızın fazla gelmesi, su kaçağı alan bölgedeki duvarlarınızın nemlenip, kabarması. Bu kabarmalar zamanla dökülmelere sebep olabilir. Komşularınızın tavanlarında ve duvarlarında sızıntı olduğunu ispat eden farklılıklar. Evden gelen kötü kokular ve kombinizden suyun eksilmesi gibi problemler de sızıntı olduğunu gösteren problemlerdir. Uygun fiyatlı firmamızın kısa çözüm odaklı hizmeti bulunmaktadır.

Geleneksel yöntem olan, su kaçağını tespit edebilmek için kırma yöntemi tesisat işini uzatmaktadır. Bunun yanında bir de modern yöntem olan kameralı sistemli yöntem bulunmaktadır. Kırmadan su kaçağı bulma yapan ekip olarak modern yöntemi siz müşterilerimin memnuniyeti için tercih ediyoruz. Geleneksel yöntemde, şüphe edilen yer kırılır ve tamiri öyle yapılmaya başlanır. Hatta yanlış tespit yüzünden birden farklı noktaların kırıldığı da görülmektedir. Bu da hem maddi hem de tamir edilme açısından büyük olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Oysaki kameralı sistemde, kameralı robotlar sayesinde su kaçağı bulma kolay ve kısa sürede saptanmaktadır. Bu sayede kırık ve yıkık olmadan kısa zamanda, temiz bir şekilde sızıntılar tamir edilebilmektedir. Özellikle banyo, tuvalet ve mutfaklardaki tamiratlarda bu yöntem çok iyi bir yöntemdir. Çünkü genellikle evinizin bu bölümlerinde fayanslar mevcuttur. Geleneksel kırma yöntemiyle dağılan fayanslar birebir yerine oturmayabilir veya fayansların aynı renkleri mevcut olmayabilir. Bu da daha fazla masraf anlamına gelmektedir.

Boğaziçi Tesisat su kaçağı alanında tecrübemiz ve yetenekli kadromuz sayesinde sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmada işlerimizi en temiz şekilde hallediyoruz. Üstelik uygun fiyatlara yapacağımız tamirimiz için bizi güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz. Su kaçak ve sızıntıları bazen gözle görülür derecede anlaşılmayabilir. Bu yüzden bizler ana kaynağı hem doğru hem de hızlı bir şekilde bulabilmek için modern cihazları tercih etmekteyiz. En iyi çalışma gücüne sahip bir ekip olarak sizlerin problemlerini 7/24 hizmetle çözmeye hazırız.